1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. Zakończyła się wizytacja ks. bpa Krzysztofa w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przegotowanie tego wydarzenia. Młodzieży i rodzicom bierzmowanych Bóg zapłać za dar wdzięczności, którym jest Krzyż Ołtarzowy.

3. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Agnieszka Kucha Kielar, Marzena Jasz, Marek Curkowicz, Sylwia Niemczak, Damian Styś, Agnieszka Lew, Barbara Szubart.

4. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

5. Trwa miesiąc październik, a z nim związane nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy w dni powszednie o 17:30, w niedziele o 15:30. Zachęcamy do licznego udziału.

6. Za tydzień, w niedzielę (10.X) Dzień Papieski i tradycyjna zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Na nabożeństwie różańcowym o godz. 15:30 wręczenie poświęconych różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii, później Msza św.

Kategorie: aktualności