RADA DUSZPASTERSKA:

Grzegorz BembenikTadeusz Mac

RÓŻE RÓŻAŃCOWE:
I. Róża św. Rity:*Dorota Blajer*
II. Róża Matki Kościoła:*Krystyna Wota*Barbara Podolec*Krystyna Podolec*Zofia Wolano*Helena Hawro*Wiesława Leńczyk*Anna Szal*Zbigniew Szal*Aniela Karnas*Stanisław Karnas*Barbara Socha*Lucyna Socha*Anna Szubart*Stanisław Szbart*Krystyna Machalska*Wanda Gargła*Anna Mazur*Anna Kot*Irena Rajchel*Wanda Ciepły
III. Róża Św. Józefa:*Kazimierz Kwolek*Marian Wrona*Andrzej Naróg*Andrzej Wrona*Marek Wrona*Jan Mac*Mieczysław Kot*Zdzisław Bembenik*Mieczysław Bembenik*Władysław Styś*Jan Zając*Bogdan Mac*Ryszard Rajski*Zdzisław Kotowicz*Andrzej Bobowski*Adam Kucha*Władysław Socha*Marek Cieszyński*Józef Grad*Wiesław Wrona.
IV. Róża św. Faustyny: *Krystyna Tytoń*Anna Pelc*Janina Pelc*Krystyna Magoń*Anna Kulik*Halina Kuźniar, Bozena Naróg*Leokadia Kustrowska*Barbara Styś*Małgorzata Styś*Anna Wrona*Danuta Styś*Elżbieta Hawro*Agata Ciężkal*Danuta Lipska*Jadwiga Hawro*Halina Styś*Katarzyna Hawro*Jadwiga Przybylak*Halina Kołcz.
V. Róża św. Jana Pawła II:*Elżbieta Ożóg*Teresa Boratyn*Anna goclan*Anna Hawro*Bogusława Kądziołka*Irena Bąk*Janina Kłak*Renata Kłak*Helena Kluz*Barbara Mac*Maria Mac*Aleksandra mach*Krystyna Nykiel*Wanda Pomianek*Anna Pusz*Grażyna Styś*Wanda Styś*Barbara Szura*Bogusława Krupińska*Grażyna Kluz.(+Salomea Reguła)*(+Elżbieta Sołtysik).
VI. Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus:*Teresa Wrona*Zofia Kontek*Wiesława klain*Józefa Lichota*Anna Leńczyk*Renata malinowska*Anna Markowicz*Maria Mokrzycka*Bronisława Nosek*Anna Nycz*Stanisława Podolec*Bogumiła Probachta*Kazimiera Socha*Paulina Sordyl*Stefania Szal*Irena Szylar*Urszula Trojnar*Anna Wrona*Maria Wrona*Danuta Wrona.
VII. Róża św. Anny:*Maria Kot*Helena Drewniak*Małgorzta Kot*Joanna Cwynar*Małgorzata Homa*Czesława Podolec*Stefania Kuźniar*Stanisława Mac*Stefania Hawro*Zofia Hawro*Stefania Żyga*Kazimiera Boratyn*Stefania Magryś*Katarzyna Kilian*Maria Grad*Zofia Wrona*Maria Wrona*Iwona Socha*Zofia Wojciechowska*Grażyna Gargała.
VIII. Róża MB Częstochowskiej: *Teresa Socha*Anna Podolec*Wanda Mokrzycka*Maria Kucha*Anna Kucha*Halina Bohnacka*Jolanta Nycz*Maria Bembenik*Danuta Kot*Stanisława Socha*Halina Choma*Janina Styś*Janina Kontek*Bożena Leniar*Alfreda Kwolek*Zofia Mac*Maria Zielińska*Maria Kuśtrowska*Helena Goclan*Stefania Zaśko.
IX. Róża św. Floriana:*Andrzej Podolec*Janusz Bembenik *Lesław Bembenik,*Witold Rak; (+2022-Kazimierz Dudek)*Józef Gargała*Stanisław Gargała*Andrzej Hawro*Andrzej Leniar*Edward Leńczyk*Tadeusz Lichota*Waldemar Mac*Antoni Mac*Wacław Nycz*Sławomir Preis*Tadeusz Socha*Wiesław Styś*Grzegorz Wrona*Edward Wrona*(+2012-Władysław Mac)*(+2017-Krzysztof Socha).

DOMOWY KOŚCIÓŁ:
RUCH ŚWIATŁO – ŻYCIE:
LSO:
POMOCNCY MARYI MATKI KOŚCIOŁA…