1. Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.

2. W środę (22.IX) o 17:30 nowenna do MB Miłosierdzia.

3. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: rodzice młodzieży, która przystąpi w tym miesiącu do sakramentu bierzmowania. Należy rozłożyć siły na cały tydzień. Trzeba ogarnąć teren przykościelny i cmentarz, wykonać generalne koszenie. Będzie to również przygotowanie naszej parafii do wizytacji biskupej. Prosimy by do rodziców bierzmowanych dołączyli wszyscy dysponujący wolnym czasem.

4. W sobotę (25.IX) na Mszy św. o godz. 18:00 powitamy ks. bpa. Krzysztofa. Wcześniej o godz. 17:15 spotka się On z Liturgiczną Służbą Ołtarza. O godz. 20:30 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci szkolnych. O 21:00 apel dla wszystkich chętnych. W niedzielę (26.IX) od 15:00 modlitwy na naszym cmentarzu, przejście do kościoła i o godz. 16:00 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Po Eucharystii spotkanie z gr. parafialnymi.

5. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

6. Pamiętajmy o spisie powszechnym, zebraniu wiejskim oraz skorzystajmy z zaproszenia na bieg uliczny. Szczegóły w aplikacji mobilnej parafii.

Kategorie: aktualności