1. W środę (04.VIII) o 18:30 nowenna do MB Miłosierdzia. Pamiętajmy, że bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

2. W piątek (13.VIII) o godz. 18:00 kolejne nabożeństwo fatimskie, które przygotuje Róża MB Częstochowskiej. Początek przy grobie ks. prałata Ryżowicza. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

3. W przyszłą niedzielę (15.VIII) Uroczystość Wniebowzięcia NMP oraz Parafialne Święto Dziękczynienia. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Główne uroczystości o godz. 11:00. Od godziny 14:00 do18:00 Wakacyjny Piknik Rodzinny.

4. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE – do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się: Mirosław Dawid Duda i Wioletta Kinga Kądziołka (zap. I) oraz Fabian Mateusz Blajer i Katarzyna Anna Bajda (zap. II).

5. Przypominamy o wakacyjnym porządku Mszy świętych. W dni powszednie: poniedziałek, środa i piątek o godz. 19:00; wtorek, czwartek i sobota o godz. 06:30.

6. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

7. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Anna Goclan, Bogumiła Mac, Monika Mac, Wanda Kuźniar, Jan Zając, Tadeusz Żwan, Marta Mac (sprzątanie w sobotę – 14.VIII).

Kategorie: aktualności