1. W poniedziałek święto św. Młodzianków, męczenników. Msza św. o 06:30 w świątyni, natomiast o 18:00 już w sali dolnego kościoła, aż do zakończenia termomodernizacji. Na ten dzień zapraszamy dysponujących wolnym czasem mężczyzn branży budowlanej (elektryk, hydraulik, murarz, pomocnik….). Od godz. 08:30 rozpoczniemy prace przygotowawcze, które możemy wykonać własnymi siłami.

2. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne. Szczegóły na stronie internetowej.

3. Bóg zapłać za, czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień powierzamy: Zofii Hawro, Irenie Szylar, Bogumile Bazan, Justynie Kotowicz, Grzegorzowi Nykiel, Mateuszowi Wrona, Annie Wrona, Janinie Pelc (sprzątanie w sobotę 02.I).

4. Pan Organista dziękuje za przyjęcie wigilijnych opłatków, życzliwość oraz dowody wdzięczności za całoroczną posługę w naszej parafii.

5. W czwartek zakończenie roku Pańskiego 2020. Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne i Eucharystię. Początek o godz. 16:00.

6. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi (Nowy Rok 2021). W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. W tym roku duszpasterskim ze względu na pandemię i różne ograniczenia nie będzie wizyty kolędowej. Specjalne błogosławieństwo na cały rok dla wszystkich Parafian w Uroczystość Trzech Króli na wszystkich Mszach świętych (06.I).

8. Za tydzień po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Kategorie: aktualności