1. Niedzielą Męki Pańskiej – Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień.

2. Na poniedziałek (29.III) proszę 4 mężczyzn, musimy we własnym zakresie odnaleźć rurę kanalizacyjną. W ramach postępu prac wychodzą sprawy dodatkowe, które należałoby wykonać na tym etapie remontu.

3. W środę o 17:30 nowenna do MB Miłosierdzia po niej Msza św.

4. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

5. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmie: Helena Mac, Monika Machalska, Natalia Laska, Maria Homenda, Jadwiga Słonina, Anna Podolec, Teresa Socha, Bożena Socha, Halina Harmuszkieicz, Jan Socha, Zofia Rajska, Ewa Wąs. Tym razem większa ilość osób, ba trzeba też ogarnąć obejście kościoła na święta (sprzątanie w piątek 27.III).

6. TRIDUUM PASCHALNE:

*Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00. W tym dniu dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy i możliwość adoracji do godz. 22:00.

*Wielki Piątek to dzień śmierci Pana Jezusa na Krzyżu. Możliwość adoracji w ciemnicy od godz. 07:00. Zachęcamy by w tym dniu Drogę Krzyżową odprawić indywidualnie. Liturgię Męki Pańskiej rozpoczniemy o godz. 18:00. Po jej zakończeniu przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Bożego Grobu i możliwość adoracji do godz. 23:00. W Wielki Piątek obowiązuje post ilościowy i jakościowy.

*Wielka Sobota. Adoracja Pana Jezusa w Bożym Grobie od godz. 07:00.

Święcenie pokarmów w następującym porządku:

*w kościele o godzinie 08:00 i 12:00

*przy kapliczce pod lasem o godz. 09:00

*na GÓRNICY przy kapliczce o godz. 10:00

*na KAMIONCE w dolnej części Husowa przy Krzyżu o godz. 11:00.

*Wigilia Paschalna o godz. 19:00.

*Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 06:00, 09:00 i 11:00.

*W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 07:30, 09:00, 11:00 i 16:00.

Kategorie: aktualności