1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. W środę o 17:30 nowenna do MB Miłosierdzia po niej Msza św.

3. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

4. Zapowiedzi przedślubne.

Do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się: Bartłomiej, Konrad Łuksik oraz Bernadetta, Joanna Nocula (zap. I); Bartłomiej, Jerzy Jaworski oraz Katarzyna, Teresa Hawro (zap. I); Paweł Bartosz Mac oraz Monika, Stanisława Bytnar (zap. II).

5. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmie: Daniela Krawczyk, Jerzy Mazur, Renata Głodowska, Agata Socha, Krystyna Socha, Helena Socha (sprzątanie w sobotę 01.V).

6. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W dni powszednie o 17:30, w niedziele o 15:30. Pamiętajmy, że bezpośrednio po majówce Msza święta.

7. Za tydzień (02.V) po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Kategorie: aktualności