1. Dzisiaj o godz. 07:30 HARCERZE przekazali „światełko betlejemskie”.

2. Trwają ostatnie dni Adwentu o godz. 06:15 RORATY.

3. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Krystyna Machalska, Anna Szubart, Stanisława Wrona, Stanisława Trzyna, Alina Hawro, Marzena Litwin. W tym roku o przygotowanie szopki na święta Bożego Narodzenia prosimy młodzież naszej parafii.

4. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

5. Nasz Organista daje możliwość zaopatrzenia się w opłatki wigilijne. Ich przyjęcie jest wyrazem łączności z parafią oraz dowodem wdzięczności za jego całoroczną posługę w naszej wspólnocie.

6. W piątek (24.XII) wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. W sobotę (25.XII) Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek MSZY ŚWIĘTYCH: Pasterka o 24:00, 07:30, 09:00, 11:00, UWAGA w pierwszy dzień świąt nie ma EUCHARYSTII o godz. 16:00. 26.XII niedziela Świętej Rodziny, na sumie koncert kolęd naszej orkiestry, po Eucharystii zbiórka do puszek dla naszych muzyków.

7. STRAŻACY chcą podzielić się z Nami kalendarzem na rok 2022. Można go nabyć jeszcze dzisiaj na parkingu kościelnym w wozie strażackim, po każdej Mszy św.

Kategorie: aktualności