1. Jutro rozpoczyna si Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. We wtorek (19.I) wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara.

2. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne. Szczegóły na stronie internetowej. Bóg zapłać też za datki kolędowe.

3. Bóg zapłać za, czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmie: Krzysztof Klain, Andrzej Socha, Edward Wrona, Beata Magryś, Marta Boratyn, Renata Żyga – (sprzątanie w sobotę 23.I).

4. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, ogłosił niedzielę 24 stycznia 2021 r. „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w polskich kościołach będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Prosimy o solidarność i wsparcie dla poszkodowanych Chorwatów poprzez dołączenie do zbiórki do puszek, która zostanie przeprowadzona we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej w 3. Niedzielę zwykłą, tj. za tydzień (24 stycznia 2021 roku).

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Kategorie: aktualności