1. W poniedziałek modlitwy do św. Jana Pawła II.

2. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W środę Nowenna do MB Miłosierdzia.

4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację i ogrzewanie naszego kościoła, składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

6. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Jolanta Kucha, Katarzyna Lichota, Halina Wojciechowska, Anna Kisała, Katarzyna Puchała, Artur Szpunar, Agnieszka Cwynar

7. W tym tygodniu kończymy modlitwy z całorocznym błogosławieństwem dla poszczególnych rejonów naszej parafii. Przypominamy o wyborach do Rady Parafialnej. Mamy dziesięć rejonów i wybieramy przedstawiciela ze swojej części. Zanim oddamy głos na konkretną osobę wpierw zapytajmy o jej zgodę. Swoje propozycje przekazujemy do końca stycznia.

8. DZISIAJ Noworoczny Koncert Kolęd naszej orkiestry. Szczegóły na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej parafii.

Kategorie: aktualności