1. Dzisiaj coroczna zbiórka do puszek na misje „ad gentes”.

2. Dziękuję za ofiary na termomodernizację naszego kościoła, składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne. Istnieje możliwość przekazania 1% swoich dochodów w ramach corocznych rozliczeń podatkowych na rzecz naszej parafii. Wszystkie szczegóły też w naszej aplikacji.

3. W środę (03.III) o godz. 17:30 modlitwy do MB Miłosierdzia. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

4. W piątki WP Droga Krzyżowa o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 15:30 – Gorzkie Żale, pamiętajmy, że bezpośrednio po nabożeństwach Eucharystia.

5. Za tydzień, po sumie, zmiana tajemnic różańcowych.

6. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmie:
*Agata Sosnowiec,
*Barbara Kuźniar,
*Agnieszka Styś,
*Patrycja Kołcz,
*Halina Ambicka,
*Andrzej Styś,
(sprzątanie w sobotę 06.III).

7. Caritas Archidiecezji Przemyskiej przygotowała wielkanocne paschaliki i słoiczki miodu. Ofiary z tego tytułu (przynajmniej jeden ciepły posiłek) zostaną przeznaczone na prowadzone hospicja. Dzieci z kl. II i III otrzymały również skarbonki wielkopostne.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Kategorie: aktualności