1. W imieniu własnym oraz całej wspólnoty parafialnej dziękujemy ks. Markowi za przeprowadzenie rekolekcji. Niech dobry Bóg napełnia go swoimi darami a Maryja Matka Miłosierdzia ma w swojej opiece. Bóg zapłać.

2. Dziękuję za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne. Szczegóły na stronie internetowej. Pojawiło się zapytanie o możliwość przekazania 1% swoich dochodów na rzecz naszej parafii. Dzięki zaprzyjaźnionemu Opactwu w Jarosławiu chętni mogą to uczynić. Szczegóły na stronie internetowej oraz w aplikacji.

3. W środę (24.II) o 17:30 nabożeństwo do MB, Msza św. oraz spotkanie dla pragnących wstąpić do Pomocników Matki Kościoła. Należeć może każdy… zapraszamy młodych, w sile wieku i starszych.

4. W piątki WP Droga Krzyżowa o 17:30, a w niedziele o 15:30 – Gorzkie Żale, bezpośrednio po nabożeństwach Msza św.

5. Za tydzień coroczna zbiórka do puszek na misje ad gentes.

6. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się:
*Marcin Józef Kozik i Magdalena Agata Sondej;
*Damian Magoń i Natalia Szczygieł;
*Tomasz Paweł Hawro i Magdalena Julia Abram (zap. II).

7. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmie: Teresa Flejszar, Krystyna Król, Krystyna Magoń, Monika Podolec, Jolanta Wojciechowska, Bernardeta Litwin, Bożena Leniar- (sprzątanie w sobotę 27.II).

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Kategorie: aktualności