1. Dzisiaj o godz. 11:00 ks. Mateusz odprawi Mszę św. prymicyjną, na którą serdecznie zaprasza całą parafię. Po Eucharystii przyjęcie prymicyjne dla wszystkich uczestników uroczystości w „ogRódku u pRoboszcza”.

2. Dziękujemy za czystość w kościele i przygotowanie obejścia na dzisiejszą uroczystość. Troskę na ten tydzień podejmą: Renata Żyga, Katarzyna Kuśtrowska, Barbara Kuśtrowska, Justyna Bartman, Małgorzata Litwin, Elżbieta Hawro, Krystyna Tytoń.

3. Bóg zapłać za wpłaty na renowację dzwonów i ogrodzenie cmentarza. W piątek (26.VI) zakończenie roku szkolnego i początek wakacji. Msza św. o godz. 08:00. Z tej racji nie będzie Eucharystii o 06:30. Za tydzień (28.VI) po sumie Piknik Rodzinny na który serdecznie zapraszamy.

Kategorie: aktualności