1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. Jutro (24.V) święto NMP Matki Kościoła – nasz  drugi odpust parafialny. Msze św. o godz. 06:30, 11:00 i suma odpustowa o godz. 18:00 (jeśli pozwoli na to pogoda to odprawiona zostanie na tarasie) po niej majówka i procesja. Na Eucharystię o 18:00 dzieci z kl. III przyjdą w strojach komunijnych.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie o 17:30, w porządku niedzielnym o 15:30. Pamiętajmy, że bezpośrednio po majówce Msza święta.

4. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się: Karolina Anna Szylar i Piotr Antoni Kud; Patryk Andrzej Nogaj i Wioletta Weronika Cwynar (zap. I) oraz Natalia Drewniak i Karol Preis (zap. II).

5. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

6. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Andrzej Kot, Janina Bembenik, Halina Homa, Alicja Kielar, Krzysztof Bar, Anna Styś – sprzątanie w sobotę (29.V). Także na ten dzień prosimy dysponujących czasem i chęciami mężczyzn. Liczymy na pomoc w oczyszczeniu kanałów nawiewowych. To dalszy etap prac w ramach remontu naszego kościoła, które możemy wykonać sami. Potrzebne szpachelki, wiaderka i szufle oraz chętne ręce do pracy…

7. Ktoś przez pomyłkę pozostawił pakunki na cmentarzu. Są do odbioru w widocznym miejscu…

Kategorie: aktualności