1. Bóg zapłać za kwiaty, czystość w kościele, wokół świątyni i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień przekazujemy: Arturowi Szpunar, Annie Szal, Edycie Huk, Arlecie Bar, Ewelinie Styś, Krystynie Słupek, Annie Kotołowskiej (sprzątanie w sobotę 14.XI).

2. Minęła Uroczystość Wszystkich Świętych Na grobach pozostają kwiaty i znicze. Przy tej okazji dziękujemy tym wszystkim, którzy do tej pory bezinteresownie dbali o porządek na naszym cmentarzu (segregując odpady i dostarczając je do miejsca odbioru). Czujmy się odpowiedzialni za to święte miejsce, łatwiej zabrać ze sobą kilka wypalonych zniczy niż ponosić wysokie koszty wywozu odpadów. Prosimy o zrozumienie i dziękujemy.

3. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne. Aktualne szczegóły na stronie internetowej i aplikacji parafialnej. Tam też najnowsze ogłoszenie p. Sołtysa.

4. Zachęcamy do listopadowej modlitwy za zmarłych-WYPOMINKI. Przez cały miesiąc, odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji polecanych zmarłych. Modlę się bo pamiętam.

Kategorie: aktualności