1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o godz. 07:30; 09:00, 11:00 i 14:00 z procesją na cmentarz.

2. We wtorek (02.XI) Dzień Zaduszny. Rozpoczynamy Parafialne WYPOMINKI pod hasłem: „Modlę się, bo pamiętam”. Pięknym zwyczajem jest wyczytywanie imion i nazwisk naszych bliskich, których polecamy wstawiennictwu Kościoła. Modląc się, dziękujemy za ich życie, za uczynione dobro, prosimy o przebaczenie ich grzechów, błagamy o dar nieba. My też kiedyś będziemy potrzebowali takiej modlitwy. Karteczki wypominkowe czytelnie wypełnione, składamy do skrzynki przy krzyżu proponując dwie daty modlitwy. W intencji polecanych dusz odmawiać będziemy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Anna Wrona, Irena Maj, Iwona Puszkarz, Małgorzata Szal, Marta Kłak, Danuta Szal.

4. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

5. W piątek (05.XI) spotkanie dla kandydatów, którzy zgłosili chęć przyjęcia sakramentu bierzmowania w dniu odpustu parafialnego.

6. W sobotę (06.XI) odwiedziny chorych od godz. 08:30.

7. Za tydzień w niedzielę (po sumie) zmiana tajemnic różańcowych.

8. Zapowiedzi: do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się Damian Jakub Rejman oraz Iwona Mazur (zap. I).

Kategorie: aktualności