1. Zachęcamy do uczestnictwa w ostatnich nabożeństwach październikowych. Za tydzień po sumie (11:00) zmiana tajemnic różańcowych. .

2. Bóg zapłać za kwiaty, czystość w kościele, złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień przekazujemy: Anecie Kontek, Renacie Kontek, Annie Jabłońskiej, Annie Mazur, Iwonie Mazur, Jolancie Kucha (sprzątanie w sobotę 31.X).

3. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych (01.XI), Msze św. w kościele o godz. 07:30, 09:00, 11:00 i 14:00. Wobec obowiązujących przepisów dotyczących zgromadzeń nie będzie w tym dniu procesji na cmentarzu.

Zachęcamy do listopadowej modlitwy za zmarłych – WYPOMINKI. Pięknym zwyczajem jest wyczytywanie imion i nazwisk naszych bliskich, których polecamy wstawiennictwu Kościoła. Modląc się, dziękujemy za ich życie, za uczynione dobro, prosimy o przebaczenie ich grzechów, błagamy o dar nieba. My też kiedyś będziemy potrzebowali takiej modlitwy. MODLĘ SIĘ, BO PAMIĘTAM. Karteczki wypominkowe czytelnie wypełnione, składamy w zakrystii, na tacę lub przez naszą aplikację mobilną proponując dwie daty ich odczytania. Modlitwę wypominkową rozpoczynamy 2 listopada o 17:45. Przez cały miesiąc, odmawiać będziemy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zadbajmy o groby naszych bliskich. Przy tej okazji dziękujemy tym wszystkim, którzy do tej pory dbali o porządek na naszym cmentarzu (segregując odpady i dostarczając je do miejsca odbioru). Czujmy się odpowiedzialni za to święte miejsce, łatwiej zabrać ze sobą kilka wypalonych zniczy niż ponosić wysokie koszty wywozu odpadów. Prosimy o zrozumienie i dziękujemy.

5. Zachęcamy do korzystania z parafialnej strony internetowej, aplikacji mobilnej oraz czytania prasy katolickiej.

6. Dzisiaj zapowiadana akcja Honorowych Dawców Krwi. Remiza OSP HUSÓW w godz. 09:00-13:00.

Kategorie: aktualności