1. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy.

2. W przyszłą niedzielę (31.10.2021) zakończenie nabożeństw różańcowych.

3. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Danuta Śliwińska, Alicja Kłusek, Katarzyna Kapłon, Mirosława Dobrowolska, Barbara Karbarz, Celina Preis.

4. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zadbajmy o groby naszych bliskich. Czujmy się odpowiedzialni za to święte miejsce, łatwiej zabrać ze sobą kilka wypalonych zniczy lub wrzucić je do kontenera. Boksy betonowe przeznaczone są na odpady zielone, kontener na znicze, plastiki i szkło. Prosimy o segregację i zrozumienie. Z góry dziękujemy.

6. Zachęcamy by przygotować się do listopadowej modlitwy za zmarłych-WYPOMINKI. Pięknym zwyczajem jest wyczytywanie imion i nazwisk naszych bliskich, których polecamy wstawiennictwu Kościoła. Modląc się, dziękujemy za ich życie, za uczynione dobro, prosimy o przebaczenie ich grzechów, błagamy o dar nieba. My też kiedyś będziemy potrzebowali takiej modlitwy. MODLĘ SIĘ, BO PAMIĘTAM. Karteczki wypominkowe czytelnie wypełnione, składamy do skrzynki przy krzyżu proponując dwie daty modlitwy. Nasze wypominki rozpoczniemy 2 listopada o 17:45. Odmawiać będziemy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Kategorie: aktualności