1. Dziś Dzień Papieski i tradycyjna zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W tym roku ma ona charakter ograniczony. Z racji koniecznych oszczędności zrezygnowano z druku puszek do zbiórki i innych materiałów graficznych.

2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych w dni powszednie o godzinie 17.30. W niedziele o godz. 15.30. Bezpośrednio po różańcu Msza św.

3. Bóg zapłać za kwiaty, czystość w kościele, złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień przekazujemy: Lucynie Gargała, Władysławie Mac, Monice Daniel, Monice Baran, Magdalenie Stańczyk, Wandzie Szczepanik  (sprzątanie w sobotę 17.X).

4. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

5. Zachęcamy do korzystania z parafialnej strony internetowej, aplikacji mobilnej oraz czytania prasy katolickiej.

Kategorie: aktualności