1. Dzisiaj Dzień Papieski i tradycyjna zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Na nabożeństwie różańcowym o godz. 15:30 wręczenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii, później Msza św.

2. We wtorek (12.X) o godz. 16:45 spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej.

3. W środę (13.X) ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, które przygotuje Róża św. Jana Pawła II. Jeśli pogoda pozwoli rozpoczniemy je przy grobie ks. prałata Ryżowicza o godz. 17:30. W tym dniu po Eucharystii comiesięczne spotkanie Pomocników Matki Kościoła.

4. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Anna Bar, Katarzyna Kotowicz, Agnieszka Kotowicz, Bogumiła Stawinoga, Andrzej Roman, Elżbieta Korzystko, Renata Michno.

5. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

6. Trwa miesiąc październik, a z nim związane nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy w dni powszednie o 17:30, w niedziele o 15:30. Zachęcamy do licznego udziału.

Kategorie: aktualności