1. W poniedziałek (13.IX), kolejne nabożeństwo fatimskie, które przygotuje Róża św. Anny. Początek o godz. 17:30 przy grobie ks. prałata.

2. We wtorek święto podwyższenia Krzyża Świętego. Przy tej okazji zwróćmy uwagę na krzyże ze starej świątyni. Mniejszy umieszczony na kościele, większy przy pamiątkowym kamieniu milenijnym. Dziękujemy wszystkim, którzy je przechowali, odnowili i umieścili w wyznaczonych miejscach.

3. W środę (08.IX) o 17:30 nowenna do MB Miłosierdzia.

4. W piątek (17.IX) o 18:00 Msza św. i spotkanie organizacyjne dla uczniów kl. VIII wraz z rodzicami.

5. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą:
*Barbara Szubart, Danuta Bar-Szal, Krzysztof Flejszar, Witold Słupek, Aneta Mac, Sławomir Michna, Justyna Haduch (sprzątanie w sobotę – 18.IX).
*W tym dniu święto Świętego Stanisława Kostki, patrona Polski. Na wieczorną Eucharystię zapraszamy dzieci i młodzież, szczególnie kandydatów do bierzmowania, którzy w dniu 26.IX zdecydowali się na przyjęcie sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

6. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

7. W tym tygodniu Sołtys Wsi Husów będzie odbierał należności za podatek rolny i od nieruchomości – III rata oraz opłatę za odpady komunalne. Szczegóły na afiszach.

8. W niedzielę 19 września 2021 r.  o godz. 12:15 w Ośrodku Kultury w Husowie odbędzie się Zebranie Wiejskie mieszkańców Wsi Husów.

9. Gminne Biuro Spisowe informuje, iż również w przyszłą niedzielę 19 września 2021 w budynku Ośrodka Kultury w Husowie od godziny 8:00 do 16:00 dyżur będą pełnić rachmistrzowie spisowi.

Kategorie: aktualności