1. Caritas Polska organizuje pomoc dla Afgańczyków. Aby czynnie wspomóc migrantów i uchodźców przybywających do naszego kraju, na terenie Archidiecezji Przemyskiej – dzisiaj – zapowiadana zbiórka do puszek. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. We wtorek (07.IX) organizowana jest piesza pielgrzymka do Hyżnego. Wyjście o godz. 10:00 spod KRZYŻA pod lasem. W tym dniu o 17:00 spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej oraz kandydatek.

3. W środę (08.IX) o 17:30 nowenna do MB Miłosierdzia i po Eucharystii pierwsze spotkanie chętnych do włączenia się w Ruch Pomocników Maryi Matki Kościoła.

4. W piątek (10.IX) o godz. 17:00 powakacyjne spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza oraz kandydatów.

5. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

6. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Sylwester Styś, Urszula Pisanczyn, Joanna Magoń, Kamila Kosiek, Grażyna Styś, Malwina Styś, Krystyna Wolano (sprzątanie w sobotę – 11.IX).

7. W tym miesiącu (25,26.IX) czeka nas wizytacja kanoniczna parafii, którą przeprowadza raz na 5 lat biskup diecezjalny. Tym razem odwiedzi nas ks. bp Krzysztof. Przygotujmy się na ten czas wewnętrznie i zewnętrznie. Ks. bp prócz spotkania z Parafianami, sprawdza księgi, obejście kościoła i budynków oraz nawiedzi nasz cmentarz. Postarajmy się o porządek. Przypominamy o segregacji odpadów cmentarnych. Szczegóły przygotowań i wizytacji podamy w najbliższym czasie.

Kategorie: aktualności