1. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego i zbliżającym się pierwszym piątkiem miesiąca służymy spowiedzią świętą.

2. W środę (01.IX) o 17:30 nowenna do MB Miłosierdzia. Bezpośrednio po nabożeństwie Eucharystia na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Od tego dnia Msze św. codziennie o 06:30 i 18:00.

3. W sobotę (04.IX) od godz. 08:30 comiesięczne odwiedziny zgłoszonych chorych.

4. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

5. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Renata Lipińska, Arkadiusz Nycz, Mariola Szafran, Grażyna Styś, Anna Pokrywa, Anna Kontek, Ewelina Hudzik (sprzątanie w sobotę – 04.IX).

6. Caritas Polska organizuje pomoc dla Afgańczyków. Aby czynnie wspomóc migrantów i uchodźców przybywających do naszego kraju, na terenie Archidiecezji Przemyskiej za tydzień (05.IX) zbiórka do puszek po każdej Mszy św. W tym dniu, także po sumie zmiana tajemnic różańcowych z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

Kategorie: aktualności