1. Po raz dwudziesty drugi rozpoczynamy dzisiaj Tydzień św. Krzysztofa. Z tej racji po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów oraz tradycyjna zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

2. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się: Lucjan, Józef Łyszczarz i Natalia, Weronika Podolec; Łukasz Krzysztof Kądziołka i Klaudia Maria Styś (zap. I) oraz Patrycja Kinga Śliwińska i Łukasz Nawojski (zap. II).

3. Przypominamy o wakacyjnym porządku Mszy świętych. W dni powszednie: poniedziałek, środa i piątek o godz. 19:00; wtorek, czwartek i sobota o godz. 06:30.

4. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

5. W środę o 18:30 nowenna do MB Miłosierdzia. Pamiętajmy, że bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

6. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Anna Pusz, Teresa Wrona, Łukasz Gryniewicz, Irena Ambicka, Luba Gargała, Anna Markowicz, Lucyna Mac (sprzątanie w sobotę – 24.VII).

7. Jak da się zauważyć, pięknieje okolica wokół naszego kościoła. Możliwe jest to dzięki ludziom dobrej woli i otwartego serca. Wszelkie prace wykonane do tej pory nie obciążały budżetu naszej parafii. Jestem za to bardzo wdzięczny. Dlatego planujemy by dzień 15 sierpnia był świętem dziękczynienia nie tylko za plony ale i za wszelkie dobro, którego doświadczamy jako wspólnota. Wtedy znajdziemy czas na publiczne dostrzeżenie i podziękowanie za ofiarowany wkład i osobiste zaangażowanie konkretnych osób w dzieła naszej wspólnoty parafialnej.

Kategorie: aktualności