1. Przypominamy o wakacyjnym porządku Mszy świętych. W dni powszednie: poniedziałek, środa i piątek o godz. 19:00; wtorek, czwartek i sobota o godz. 06:30.

2. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się: Patrycja Kinga Śliwińska i Łukasz Nawojski (zap. I); Michał Leszek Kokoszka i Kamila Katarzyna Bar oraz Mateusz Marcin Porębny i Katarzyna Gałka (zap. II).

3. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

4. W tym tygodniu, we wtorek wypada 13-ty dzień miesiąca. Różaniec fatimski odmówimy rano o godz. 06:00, pół godziny przed Eucharystią.

5. W środę o 18:30 nowenna do MB Miłosierdzia. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

6. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Elżbieta Szelepa, Barbara Ślęk, Urszula Wrona, Stanisława Socha, Renata Malinowska, Małgorzata Leńczyk, Urszula Wrona (sprzątanie w sobotę – 17.VII).

7. Zapraszam całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD). Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu przy naszym kościele do dnia 16 lipca do godz. 14:00. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy w Zambii, Kamerunie, Kenii oraz naszych rodaków, którzy pozostali na Ukrainie, Białorusi i Kazachstanie.

8. Po raz dwudziesty drugi w dniach 18-25 lipca obchodzić będziemy w Kościele w Polsce Tydzień św. Krzysztofa. Z tej racji za tydzień (18.VII) po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów oraz tradycyjna zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

Kategorie: aktualności