1. We wtorek (29.VI), Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu Msze św. o godz. 06:30; 11:00 i 18:00. Składka z tego dnia przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

2. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się: Paulina Weronika Szal i Maksym Jakub Chmiel (zap. II).

3. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

4. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Maria Mikuła, Joanna Lęcznar, Iwona Nosek, Maria Komenda, Dorota Wrona, Monika Curkowicz, Anna Fajgier (sprzątanie w sobotę – 03.VII).

5. Od czwartku (01.VII) wakacyjny porządek Mszy świętych. W dni powszednie: poniedziałek, środa i piątek o godz. 19:00; wtorek, czwartek i sobota o godz. 06:30.

6. W piątek (02.VII) odwiedziny chorych od godziny 08:30. Zgłoszenia do czwartku w zakrystii bądź telefonicznie.

7. Za tydzień w niedzielę (04.VII), po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

8. Urząd Gminy Markowa informuje, że w dniu 4 lipca 2021 r podczas Dnia Otwartych Drzwi Skansenu w Markowej od godz. 12.00 do 17.00 będzie możliwość zaszczepienia się przeciw COVID 19 jednodawkową szczepionką Jonson & Jonson.
Mobilny punkt szczepień będzie znajdował się obok grzybka przy Centrum Kultury Gminy Markowa. Osoby zainteresowane proszone są o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

9. Gminne Biuro Spisowe w Markowej informuje, że w dniu 4 lipca 2021 r. podczas Dnia Otwartych Drzwi Skansenu od godz. 14:00 do 20:00 pracownicy Głównego Urzędu Statystycznego oddział w Rzeszowie będą pełnić dyżur podczas którego będzie możliwość spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań.

Kategorie: aktualności