1. W czwartek (24.VI), Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się: Paulina Weronika Szal i Maksym Jakub Chmiel (zap. I).

3. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

4. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Ewelina Piechura, Grażyna Hawro, Marta Łyżczarz, Alicja Nocula, Grażyna Nosek, Agata Dec, Anna Magoń (sprzątanie w sobotę – 26.VI).

5. W piątek (25.VI) kończymy rok szkolny. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. dziękczynną o godzinie 18:00.

6. Na parkingu przykościelnym złożone zostały płyty do pokrycia naszego dachu. Z tej racji przepraszamy za utrudnienia w parkowaniu. Niebawem rozpoczniemy najtrudniejszy etap termomodernizacji naszej świątyni. Proszę o modlitwę w tej intencji.

Kategorie: aktualności