1. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek modlitwy do św. JP II.

3. W środę wieczorem Nowenna do MB Miłosierdzia.

4. W piątek Światowy Dzień Chorego. Wieczorem Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację i ogrzewanie naszego kościoła, składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

6. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Irena Roman, Aneta Kucha, Krystyna Majchrowska, Alicja Bartman, Katarzyna Bar, Izabela Blajer, Bernadetta Kuźniar.

7. Wybraliśmy Radę Parafialną. Liczy ona 20 osób – oto jej skład: Grzegorz Malinowski, Renata Hawro, Witold Słupek, Józef Hawro, Łukasz Leńczyk, Sławomir Preis, Andrzej Podolec, Józef Gargała, Barbara Podolec, Aleksander Goclan, Stanisław Jan Gargała, Andrzej Hawro, Grzegorz Wrona, Wiesław Żyga, Kazimierz Kwolek, Bogdan Pomianek, Adam Mac, Agnieszka Kucha/Klielar, Grzegorz Bembenik, Tadeusz Mac. Inauguracyjne spotkanie Rady odbędzie się 19 lutego o godz. 19:00 w salce parafialnej.

8. W związku z dyspozycją Ministra Zdrowia w sprawie udostępnienia z rezerw strategicznych masek medycznych na potrzeby obywateli informujemy, iż po każdej Mszy świętej strażacy z OSP będą rozdawać maseczki w ilości około 5 sztuk na osobę. Akcja prowadzona jest na prośbę Urzędu Gminy Markowa w celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się Covid-19 wśród mieszkańców.

9. Orkiestra Dęta OSP w Husowie zaprasza na Koncert w ramach 35-lecia działalności artystycznej, który odbędzie się w sobotę 12.II.2022 r. o godz. 17:00 w Domu Weselnym Husów Górnica (nowy lokal).

Kategorie: aktualności