1. W środę o 17:30 nowenna do MB Miłosierdzia po niej Msza św.

2. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia.

3. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne. Istnieje możliwość przekazania 1% swoich dochodów w ramach corocznych rozliczeń podatkowych na rzecz naszej parafii. Wszystkie szczegóły na stronie internetowej oraz w aplikacji.

4. W piątki WP Droga Krzyżowa o 17:30, a w niedziele o 15:30 – Gorzkie Żale. Pamiętajmy, że bezpośrednio po nabożeństwach Eucharystia.

5. W sobotę (27.III) od godz. 08.30 odwiedzimy z posługą przedświąteczną chorych. Zgłoszenia chętnych do piątku (w zakrystii bądź telefonicznie).

6. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmie: Halina Jakielaszek, Anna Hawro, Krzysztof Kucha, Dorota Podolec, Maria Rej, Danuta Gargała (sprzątanie w sobotę 27.III).

7. W tym roku przygotowaniem Ciemnicy i Grobu Pańskiego zajmą się nasi Strażacy. Przy tej okazji składam im podziękowanie za wszelaką pomoc i życzliwość, której doświadczamy na co dzień.

8. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa. Obrzęd poświęcenia palm na każdej Mszy św.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10. Z dniem 01 marca 2021 r. Gospodarka Komunalna w Błażowej wypowiedziała nam umowę świadczenia usług w zakresie odbioru odpadów z cmentarza. Z tej racji zniknęły kontenery. Równocześnie podpisaliśmy nową umowę z Firmą EKOLINE. Z czasem pojawi się kontener, który będzie naszą własnością. Unikniemy w ten sposób opłat związanych z dzierżawą, a odpady będą wywożone na zgłoszenie telefoniczne. O szczegółach poinformujemy niebawem. Równocześnie prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie.

Kategorie: aktualności