1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o godz. 07:30, 09:00, 11:00 i 14:00, po sumie (11:00) zmiana tajemnic różańcowych.

2. Bóg zapłać za kwiaty, czystość w kościele, złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień przekazujemy: Agnieszce Cwynar, Katarzynie Lichota, Halinie Wojciechowskiej, Annie Kisała, Katarzynie Pusz, Agnieszce Goclan, Barbarze Podolec (sprzątanie w sobotę 07.XI).

3. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

4. Zachęcamy do listopadowej modlitwy za zmarłych-WYPOMINKI. Pięknym zwyczajem jest wyczytywanie imion i nazwisk naszych bliskich, których polecamy wstawiennictwu Kościoła. Modląc się, dziękujemy za ich życie, za uczynione dobro, prosimy o przebaczenie ich grzechów, błagamy o dar nieba. My też kiedyś będziemy potrzebowali takiej modlitwy. MODLĘ SIĘ, BO PAMIĘTAM. Karteczki wypominkowe czytelnie wypełnione, składamy w zakrystii, na tacę lub przez naszą aplikację mobilną proponując dwie daty ich odczytania. Modlitwę wypominkową rozpoczynamy 2 listopada o 17:45. Przez cały miesiąc, odmawiać będziemy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

5. Ze względu na wzrastającą liczbę zachorowań, zawieszamy do odwołania pierwszopiątkową wizytę u chorych. W razie zagrożenia życia, jesteśmy dostępni w każdej chwili.

6. W środę (04.XI) – Eucharystia i spotkanie przed przyjęciem sakramentu bierzmowania dla uczniów kl. VIII i I ponadpodstawowych.

7. Zachęcamy do korzystania z parafialnej strony internetowej, aplikacji mobilnej oraz czytania prasy katolickiej.

Kategorie: aktualności