1. Bóg zapłać za kwiaty, czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień przekazujemy: rodzicom i młodzieży która w odpust parafialny przyjmie sakrament bierzmowania (generalne sprzątanie w sobotę 28.XI).

2. W poniedziałek (23.XI) po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców i młodzieży przystępującej w tym roku do sakramentu bierzmowania. Od czwartku (26.XI) do soboty (29.XI) – Triduum przygotowujące do tej uroczystości.

3. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne. Szczegóły na stronie internetowej i aplikacji mobilnej.

4. Trwają – WYPOMINKI. Do przyszłej niedzieli odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji polecanych zmarłych.

5. Za tydzień I Niedziela Adwentu.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Kategorie: aktualności