1. Ze względu na braki kadrowe (spowodowane sytuacją epidemiologiczną) Zespół Śpiewaczy Husowianie odwołuje wspólne kolędowanie.

2. W środę (02.II) Święto Ofiarowania Pańskiego i poświęcenie gromnic. Jeden z Przyjaciół naszej parafii wytopił je z kilkuletnich paschałów i przekazał jako cegiełki na remont naszej świątyni. Składając ofiarę możemy je zabrać ze sobą. Składka z tego dnia przeznaczona na zakony klauzurowe z naszej Archidiecezji. Jest to też dzień imienin ks. Mariana, pamiętajmy o nim w modlitwie. Wieczorem Nowenna do MB Miłosierdzia.

3. W czwartek (03.II) wspomnienie św. Błażeja i błogosławieństwo jabłek.

4. W piątek Wieczorem Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację i ogrzewanie naszego kościoła, składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

6. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Agnieszka Rajchel, Katarzyna Leńczyk, Dorota Hawro, Katarzyna Bembenik, Małgorzata Szpytma, Marlena Goclan, Barbara Podolec.

7. W sobotę (05.II) wspomnienie św. Agaty, błogosławieństwo chleba, wody i soli; od 08:30 możliwość odwiedzin chorych z posługą sakramentalną. Ze względu na sytuację pandemiczną swoją chęć należy zgłosić telefonicznie lub przez bliskich w zakrystii do piątku.

8. Przypominamy o wyborach do Rady Parafialnej. Mamy dziesięć rejonów i wybieramy przedstawiciela ze swojej części. Zanim oddamy głos na konkretną osobę wpierw zapytajmy o jej zgodę. Swoje propozycje przekazujemy do końca stycznia.

9. Za tydzień po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Kategorie: aktualności