1. W środę o 17:30 modlitwy do MB Miłosierdzia i Msza św.

2. W piątek (19.III) uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców. To także dzień imienin ks. abp Józefa Michalika. Solenizanta polecamy w modlitwie. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne. Istnieje możliwość przekazania 1% swoich dochodów w ramach corocznych rozliczeń podatkowych na rzecz naszej parafii. W piątek (12.III) rozpoczęły się prace przy termomodernizacji naszej świątyni.

4. W piątki WP Droga Krzyżowa o 17:30, a w niedziele o 15:30 – Gorzkie Żale. Pamiętajmy, że bezpośrednio po nabożeństwach Eucharystia.

5. Zapowiedzi – do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się: Filip Marian Curkowicz oraz Klaudia Katarzyna Kłak (zap. II).

6. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmie:
*Julia Ryznar; *Bogusława Kądziołka; *Barbara Przybylak; *Maria Kisała; *Elżbieta Garczyńska; *Marek Wrona (sprzątanie w sobotę 20.III).

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Kategorie: aktualności