1. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, ogłosił dzisiejszą niedzielę (24.01) „Dniem solidarności z Chorwacją”. W polskich kościołach są zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Prosimy o solidarność i wsparcie dla poszkodowanych Chorwatów.

2. Jutro Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne. Powoli rozpoczynamy prace: na środę zaplanowane są szczegółowe pomiary okien i dachu. Bóg zapłać też za datki kolędowe.

4. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmie: Krystyna Tytoń, Elżbieta Hawro, Małgorzata Litwin, Justyna Bartman, Barbara Kuśtrowska, Katarzyna Kuśtrowska(sprzątanie w sobotę 30.I).

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Kategorie: aktualności