1. W poniedziałek modlitwy do św. Jana Pawła II.

2. We wtorek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W środę Nowenna do MB Miłosierdzia.

4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację i ogrzewanie naszego kościoła, składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

6. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Anna Szal, Edyta Huk, Arleta Bar, Ewelina Styś, Krystyna Słupek, Anna Kotołowska, Agnieszka Goclan.

7. Zakończyliśmy modlitwy o całoroczne błogosławieństwem dla poszczególnych rejonów naszej parafii. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary. Przypominamy o wyborach do Rady Parafialnej. Mamy dziesięć rejonów i wybieramy przedstawiciela ze swojej części. Zanim oddamy głos na konkretną osobę wpierw zapytajmy o jej zgodę. Swoje propozycje przekazujemy do końca stycznia.

8. Za tydzień po sumie wspólne kolędowanie, na które zaprasza Zespół Śpiewaczy Husowianie.

9. Za nie całe dwa tygodnie przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu będziemy święcić gromnice. Jeden z Przyjaciół naszej parafii wytopił je z kilkuletnich paschałów i przekazał jako cegiełki na remont naszej świątyni. Składając ofiarę możemy je zabrać ze sobą.

Kategorie: aktualności