1. Dzisiaj (18.IV) rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Z tej racji od poniedziałku do soboty na każdej Mszy św. wieczornej krótka homilia.

2. W środę o 17:30 nowenna do MB Miłosierdzia po niej Msza św.

3. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

4. Zapowiedzi przedślubne.
Do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się: Paweł Bartosz Mac oraz Monika, Stanisława Bytnar (zap. I).

5. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmie: Daniela Krawczyk, Tadeusz Kuźniar, Lucyna Krawiec, Bernadeta Wolano, Józef Kowal, Jan Socha, Zdzisław Nicpoń (sprzątanie w sobotę 24.IV).

6. W piątek (23.IV) uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. Przypomnienie : do kontenera na cmentarzu wrzucamy wypalone znicze, sztuczne wieńce i plastikowe doniczki. Do boksów betonowych wrzucamy ziemię, kamienie, trawę, drobne gałęzie z wieńców, liście, zwiędłe kwiaty. Prosimy i dziękujemy za zrozumienie.