1. Dzisiaj po Mszy św. popołudniowej zmiana tajemnic różańcowych. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które odprawiamy w niedziele o godz. 15:45 w dni powszednie o 17:45.

2. W poniedziałek (02.V) Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Co roku tego dnia Polacy z dumą eksponują flagi na zewnątrz. Każdy z nas może uczcić Biało-Czerwoną poprzez jej wywieszenie np. w oknie lub na balkonie swojego mieszkania czy przed domem. W naszej Wspólnocie uczynimy to o godz. 07:00 przy kościele, eksponując ją na nowym maszcie. W tym dniu o godz. 17:45 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, którą przeżywać będziemy za tydzień (08.V) o godz. 11:00.

3. W uroczystość NMP Królowej Polski, która wypada we wtorek (03.V) Msze św. o 07:30, 09:00, 11:00 i uwaga! 18:00, którą odprawimy w intencji naszych Strażaków, po Eucharystii nastąpi oddanie placu do uroczystości patriotycznych oraz poświęcenie strażackiego sprzętu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, do której się włączy nasza orkiestra. Przy tej okazji dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego miejsca.

4. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się

*Bartłomiej Mateusz Gałka i Wioletta Magdalena Hryniewicka (zap. I);

*Patrycja Sylwia Styś i Robert Wajrak (zap. II).

5. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą zgodnie z tradycją rodzice dzieci z kl. II.

6. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

7. W sobotę (07.V) odwiedziny chorych od godz. 08:30. Należy zgłosić do piątku, tych którzy chcą być systematycznie co miesiąc odwiedzani. W tym dniu o godz. 14:00 spowiedź dla dzieci komunijnych, ich rodziców i chrzestnych.

Kategorie: aktualności