1. Dzisiaj na sumie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają poświęcone medaliki.

2. Trwa Adwent w dni powszednie o godz. 06.15 RORATY. Zabierzmy ze sobą lampiony. Dzieci i młodzież po Eucharystii zapraszamy do salki na śniadanie. Wszystkim Dobrodziejom dziękujemy za wsparcie i pomoc.

3. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Barbara Hawro, Teresa Magoń, Grażyna Gargała, Elżbieta Gargała, Wanda Gargała, Barbara Podolec.

4. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

5. Pozostało jeszcze kilka świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

6. Nasz Organista daje możliwość zaopatrzenia się w opłatki wigilijne. Ze względu na pandemię, czyni to w kościele. Ich przyjęcie, niech będzie wyrazem łączności z parafią oraz dowodem wdzięczności za jego całoroczną posługę we naszej wspólnocie.

7. W sobotę (18.XII) od godz. 08:30 odwiedziny chorych ze spowiedzią i komunią świąteczną.

8. Dużymi krokami zbliżają się święta. Podobnie jak w minionym roku nie odbędzie się u nas spowiedź z udziałem większej ilości księży. Skorzystajmy z sakramentu pokuty podczas codziennych nabożeństw adwentu.

9. Na stronie internetowej i w aplikacji ważne informacje zakładu kominiarskiego.

10. Nasi STRAŻACY chcą podzielić się z Nami kalendarzem na rok 2022. Można będzie je nabyć dzisiaj i za tydzień (19.XII) na parkingu kościelnym w wozie strażackim, po każdej Mszy św. z zachowaniem wszelkich standardów sanitarnych. Zasługują na Nasze wsparcie.

Kategorie: aktualności