1. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. W środę (06.I) Uroczystość Objawienia Pańskiego. Niedzielny porządek Mszy Świętych. W tym dniu prócz błogosławieństwo kredy i kadzidła, nastąpi OBRZĘD BŁOGOSŁAWIEŃSTWA RODZIN. Prosimy przynieść ze sobą prócz kredy i kadzidła, także wodę do poświęcenia. Drzwi naszych domów oznaczamy poświęconą kredą – jest to forma publicznego wyznania wiary i prośby o Boże błogosławieństwo w  Nowym Roku.

3. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne. Szczegóły na stronie internetowej.

4. Bóg zapłać za, czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmie: Aleksandra Flis, Monika Król, Agnieszka Kilian, Wioletta Figiela, Bożena Naróg, Halina Kuźniar (sprzątanie w sobotę 09.I).

5. Za tydzień w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.

Kategorie: aktualności