1. Dzisiaj, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Bogumiła Bar, Jolanta Podolec, Danuta Podolec, Dorota Szpunar, Wanda Szczepanik, Monika Baran, Magdalena Stańczuk.

3. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację i ogrzewanie naszego kościoła, składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

4. W poniedziałek przed Eucharystią modlitwy do św. Jana Pawła II.

5. W środę Nowenna do MB Miłosierdzia.

6. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego, niedzielny porządek Mszy św. z błogosławieństwem kredy i kadzidła.

7. W piątek przed Mszą św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

8. W tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej (kolędy). Od jutra (03.I) zapraszamy chętne rodziny z poszczególnych rejonów naszej parafii na wspólne kolędowanie i Eucharystię w ich intencji. I tak 03 stycznia – mieszkańcy z nr 1-100; 04 stycznia – mieszkańcy z nr 101-202; 05 stycznia – mieszkańcy z nr 203-315; 07 stycznia – mieszkańcy z nr 316-450a. Przy tej okazji chcemy powołać do życia Radę Duszpasterską w naszej Parafii. Proszę zabrać ze sobą rozłożone karteczki i swoje propozycje złożyć do końca tego miesiąca na tacę bądź w zakrystii. Zanim kogoś zaproponujemy zapytajmy o jego zgodę. Mamy dziesięć rejonów. Wybieramy jednego z swojego terenu.

Kategorie: aktualności