1. Dziś Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie oraz po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Również od dzisiaj (06.XII) p. Organista daje możliwość zaopatrzenia się w opłatki wigilijne. W tym roku ze względu na różne ograniczenia, czyni to w kościele. Ich przyjęcie, niech będzie wyrazem łączności z parafią oraz dowodem wdzięczności za jego całoroczną posługę we naszej wspólnocie.

2. Zachęcamy do uczestnictwa w RORATACH w dni powszednie Adwentu zapraszamy na godz. 06:15.

3. We wtorek (08.XII) Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

4. W niedzielę (13.XII) na sumie o godz. 11:00, dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają poświęcone medaliki.

5. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne. Szczegóły na stronie internetowej.

6. Bóg zapłać za prace przygotowawcze do remontu, czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień przekazujemy: Stanisławowi Homa, Lucynie Socha, Alicji Curkowicz, Magdalenie Uchman, Tadeuszowi Styś, Mari Szpunar, Sylwii Szpunar, Danucie Lipskiej (sprzątanie w sobotę 12.XII).

7. CARITAS rozprowadza świece wigilijne dostępne na stoliku z prasą. Coroczna akcja służy potrzebującym dzieciom zapewniając im m.in. posiłki, pobyt w placówkach wsparcia dziennego, a także leczenie i rehabilitacje. Złożona ofiara za świecę niech będzie przynajmniej równoważna z gorącym posiłkiem.

Kategorie: aktualności