1. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. Trwa Adwent w dni powszednie na godz. 06.15 zapraszamy na RORATY. Zabierzmy ze sobą lampiony. Dzieci i młodzież po Eucharystii zapraszamy do salki na śniadanie.

3. Dziękujemy za czystość w kościele i złożoną ofiarę. Troskę na ten tydzień podejmą: Lucyna Bembenik, Bogusława Szal, Elżbieta Ożóg, Agata Ciężkal, Justyna Kuźniar, Grażyna Kluz.

4. Bóg zapłać za wpłaty na termomodernizację naszego kościoła składane na tacę oraz przesyłane na konto parafialne.

5. CARITAS prowadzi kolejną edycję Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, która na stałe wpisała się w przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Złożona ofiara za świecę niech będzie przynajmniej równoważna z jednym gorącym posiłkiem.

6. Nasz Organista daje możliwość zaopatrzenia się w opłatki wigilijne. Ze względu na pandemię, czyni to w kościele. Ich przyjęcie, niech będzie wyrazem łączności z parafią oraz dowodem wdzięczności za jego całoroczną posługę we naszej wspólnocie.

7. W środę (08.XII) Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Z tej racji dodatkowa Msza św. o godz. 11:00

8. Za tydzień w niedzielę na sumie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają poświęcone medaliki.

9. Ogłoszenie STRAŻAKÓW: Drodzy Mieszkańcy Husowa oraz sympatycy OSP Husów. Z powodu panującej pandemii nasi strażacy nie będą mogli odwiedzić mieszkańców Husowa w ich domach z tradycyjnym kalendarzem oraz życzeniami świątecznymi. Chcemy podzielić się z Wami naszym kalendarzem na rok 2022 w niedzielę (12.XII i 19.XII) bieżącego roku. Można będzie je nabyć w tych dniach na parkingu kościelnym w wozie strażackim, po każdej Mszy św. z zachowaniem wszelkich standardów sanitarnych. Liczymy na Wasze wsparcie.

Kategorie: aktualności